+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Новини / Водостічні системи ТМ «Вітан» - готове рішення для облаштування будинку

Водостічні системи ТМ «Вітан» - готове рішення для облаштування будинку


Водостічна система є невід'ємною частиною покрівельної системи будь-якої будівлі. Потрібно облаштувати будинок? Зупиніть свій вибір на якісній металевій водостічній системі з полімерним покриттям торговельної марки «Vitan».

 

Під ТМ «Vitan» випускаються водостоки з оцинкованої сталі з двостороннім полімерним покриттям на основі поліефірної смоли. Покриття додає водостоку гарного зовнішнього вигляду й захищає його внутрішню поверхню від льоду або сміття, а зовнішню – від пошкоджень під час перевезення та монтажу.

 

Водостічні системи мають високу тривкість щодо корозії, ультрафіолету й агресивних впливів зовнішнього середовища. Саме тому вони успішно використовуються в різних кліматичних умовах і можуть впоратися з великим об’ємом води. Спеціально розроблена система кріплення водостоків дозволяє здійснити монтаж без зайвих зусиль.

 

Водостічні системи ТМ «Vitan» виконані в європейському стилі й виробляються, як мінімум, у 4 кольорах: коричневому, білому, вишневому й зеленому. Сучасний водостік позбавить покрівельну систему зайвої вологи, а також стане гарним декоративним елементом зовнішнього оформлення Вашого будинку. Гармонійне поєднання оздоблення фасаду, покрівлі та водостоку надає будинку закінченого архітектурного вигляду.

 

Металеві водостоки з полімерним покриттям мають ряд серйозних переваг:

 

 

- міцність;

 

- довговічність (тривкість щодо корозії, ультрафіолету, опадів та сильного вітру);

 

- універсальність;

 

- сучасна конструкція;

 

- практичність;

 

- простота монтажу.

 

 

 

 

Водостоки з двостороннім полімерним покриттям відмінно поєднуються з металочерепицею, м'якою покрівлею, натуральною черепицею та різними видами сайдинга.

26 Серпня 2015

Возврат к списку