+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Новини / Український виробник ТМ «Vitan» став одним зі спонсорів Чемпіонату Полтавської області з ловлі риби за допомогою фідера.

Український виробник ТМ «Vitan» став одним зі спонсорів Чемпіонату Полтавської області з ловлі риби за допомогою фідера.


 

25-26 квітня в м. Кременчуці, на території пляжу «Центральний», відбувся відкритий Чемпіонат Полтавської області зі спортивної ловлі риби за допомогою фідера.

 

I-й рейтинговий турнір 2015 відбувся! У складі 8-ми команд змагалися рибалки з Кременчука, Полтави, Харкова та Комсомольська. У турнірі взяв участь 21 учасник. Український виробник складаних меблів ТМ «Vitan» став одним зі спонсорів заходу.

 

За задумом організаторів, ці змагання серед професійних рибалок повинні стати щорічними. Відкриті обласні кубки мають обов'язково проводитися й надалі. Після тривалої перерви вони знову отримали шанс регулярно проходити саме в Кременчуці. Це стало можливим, завдяки новому поколінню спортсменів-рибалок, активістів fishing.pl.ua. Саме вони кілька років поспіль проводили змагання та фестивалі, на яких і утворився осередок рибалок, що прагнули удосконалювати свою майстерність.

 

Турнір пройшов на високому рівні, незважаючи на те що ловилася риба тільки шпротного розміру по ​​7-10 грамів. Але цей факт навпаки змусив спортсменів виявити свої здібності, і ті учасники, які не полінувалися ловити в швидкому темпі, зайняли почесні місця на п'єдесталі. Дмитро Добровицький виявився найбільш працьовитим і переміг в особистому заліку. Микола Жуков і Дмитро Титов вибороли ІІ й ІІІ місця, а Олег Мінашкін переміг у номінації «BigFish». За свої старання вони були нагороджені призами від ТМ «Vitan». Представники українського виробника складаних меблів вручили переможцям крісла «Майстер короп» та «Директор», стілець «Режисерський» з полицею, а також столик «Чудо».

 

Ігор Гапонов, голова Полтавської обласної федерації риболовного спорту: «Окрема подяка всім спонсорам! Респект вам за те, що в ці важкі часи ви підтримуєте розвиток риболовного спорту!»

 

 

ФОТОЗВІТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

05 Травня 2015

Возврат к списку