+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Новини / Санки і невеличка історія їх походження

Санки і невеличка історія їх походження


 

Історичне твердження говорить, що санки були винайдені набагато раніше, ніж колесо! Проста конструкція - санки-волокуші, використовували в далекій давнині наші предки.

 

Перемичка і полози, і ось тобі спосіб перевезти важкий вантаж. Але використання такої конструкції було доступно не тільки простому народу, а й була привілеями царів. Звичайно, царські санки, були не прості: різьблені, прикрашені розписом або багатими тканинами.

У Європі та Азії санки допомагали людям пересуватися і перевозити необхідні вантажі на далекі відстані. Але проходили часи, і санки прийняли інший, сучасний, зовнішній вигляд.

 

На початку 20-го століття, люди спробували винайти санки з механічним двигуном - аеросанки. Санки-амфібія, на шість осіб, придумані в 60-ті роки. Зараз є навіть такі, санки-юмбо, у вигляді надувної подушки з синтетичного міцного матеріалу.

 

Конструкція класичних санок залишилася колишньою - це дві основні частини: полози і сидіння. Популярності санкам не позичати, вона настільки велика, що санки включені в програму зимових Олімпійських ігор.

 

Сьогодні немає необхідності їхати за межі своє країни, тому що купити санки в Україні - це завдання, яке можна вирішити, на протязі одного дня. Торгова марка "Vitan", пропонує своїм покупцям, великий асортимент виробів цього виду. Санки оптом з доставкою по всій Україні, і з можливістю детального ознайомлення з товаром прямо на нашому сайті в розділі Санки

 

23 Жовтня 2014

Возврат к списку