+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Новини / Які зимові санки вибрати

Які зимові санки вибрати


 

 Як вибрати підходящу модель зимових санок

 

Зимові санки і їх покупка, як раз таки актуальне питання вже в кінці осені. Дуже часто багато батьків відкладають покупку санок ближче до зими, і як буває в більшості випадків, зима приходить несподівано, і засипаючи снігом змушує стрімголов робити покупку. А от як раз таки поспішати і не треба, торгова марка Вітан в Україні, вже на початку цієї осені презентувала свої нові вироби в цій сфері. Санки Вітан в повному асортименті представлені в спеціальному розділі сайту Санки

 

Санки Вітан для справжніх українських патріотів 

 

Які ж бувають моделі санок? Звичайно ж, в першу чергу, на вибір впливає вік дитини, тому що кожні санки розраховані на певне навантаження. І один з важливих моментів - для чого вам необхідно купити зимові санки: для катання на гірках або для пересування. У цьому теж різняться моделі, перш за все: зовнішній вигляд, ергономічність і вага санок.

 

Так для самих маленьких дітей бажано вибирати санки з високою спинкою, невеликих розмірів, для матусь зручно і не важко переносити. Для дітей старшого віку підійдуть санки з більш високим навантаженням, відповідно і за габаритами побільше, ніж для малюків. Спинка і ручка в таких санках, бажано, повинна бути знімною, так у дитини буде можливість покататися самостійно з гірки. Ну, а для підлітків, і навіть дорослих так само є моделі зимових санок, більш маневрені, швидкісні без знімних спинок і ручок, і які витримують велике навантаження.

 

Санки Вітан для самих маленьких дітей    Санки Вітан для малюків

 

Для пошуку в інтернеті підходящої моделі санок, зараз просто можно ввести санки Кременчук, і вийде досить таки цікавий список фірм, які пропонують такі вироби. Але санки Вітан - це не просто данина сезону, або заповнення ніші пропозицій! Кожна модель санок від торгової марки Вітан розроблялася з урахуванням багатьох нюансів, що б кататися на таких санках було комфортно, приємно і весело.

 

Який би вибір ви не зробили, завжди пам'ятайте про правила безпеки. Катаючи дитину на санках, будьте уважні, коли переходите дорогу - завжди використовуйте для цього ручку штовхач. Якщо відпускаєте свою дитину самостійно кататися на гірках, обов'язково контролюйте її безпеку, і розкажіть про правила безпечної поведінки при катанні з гірки.

 

Бажаємо вдалого вибору!

14 Жовтня 2014

Возврат к списку