+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Новини / "Vitan" запрошує до співпраці всіх бажаючих працювати за системою прямих поставок (дропшиппінг) .

"Vitan" запрошує до співпраці всіх бажаючих працювати за системою прямих поставок (дропшиппінг) .


«VITAN» запрошує до співпраці всіх бажаючих працювати за системою прямих поставок (дропшиппінг)!

 

 

 М и   з а б е з п е ч и м о   В а м:

 

Якісний товар (виробляється в Україні згідно з технічними умовами, є всі необхідні документи, що підтверджують якість і безпеку матеріалів і готових виробів).

 

Затребуваний асортимент (ми уважно стежимо за тенденціями ринку, освоюємо виробництво цікавих новинок і вводимо в асортимент тільки той товар, який користується попитом).


Постійна наявність на складі всього асортименту.


Надійну упаковку товару (кожна одиниця складних меблів відпускається в футлярі неодноразового застосування, а санки - в міцному поліетиленовому мішку).


Ефективні рекламно-інформаційні матеріали (якісні фото в jpeg, описи технічних характеристик у docx, каталоги в pdf).

 

Прозорі, чесні і рівні умови співпраці. На нашому сайті виставлені роздрібні ціни, тому Ви завжди зможете бути впевнені, що пропонуєте клієнтам адекватну ціну. Ми відправимо товар від Вашого імені, що дозволить Вам зберегти постійних клієнтів. Також Ви можете в кожному конкретному випадку вибрати для себе зручну схему угоди: 1) Відправка товару перевізником за рахунок кінцевого споживача. У такому випадку Ваш заробіток складе 15% від рекомендованої роздрібної ціни (РРЦ). Відправлення здійснюється 3 рази на тиждень - понеділок, середа, п'ятниця. 2) Відправлення товару на Ваш склад нашим транспортом і за наш рахунок (здійснюється 1 раз на тиждень - у вівторок і доставляється в перебігу 5 днів). Мінімальна сума замовлення 2000 грн. За умови продажу товару за рекомендованою роздрібною ціною Ваш заробіток складе від 22% до 25% залежно від моделі (докладніше дивитись в прайсі).

 

Гарантію якості (повернення виробничого браку здійснюється за рахунок постачальника).

 

 

Д л я   п о ч а т к у   с п і в п р а ц і   п о т р і б н о:


1) Зайти в розділ сайту «Дропшиппінг». Завантажити, ознайомитися, заповнити і вислати нам типовий договір про співпрацю.
2) Завантажити прайси, описи технічних характеристик товарів та фотографії. Виставити відповідну інформацію на своєму ресурсі. Ціни на Вашому сайті повинні бути не нижче ніж на нашому vitan.in.ua.
3) Після того як покупець замовить і сплатить товар, Вам потрібно буде відправити нам на пошту zakaz@vitan.in.ua заповнену від імені Вашого підприємства накладну. Обов'язково вказати точні дані за замовленням: ПІБ покупця, номер телефону, назва служби перевізника, адресу відділення, код товару, що замовляється. А також сплатити на картку ПриватБанку № 5169 3324 0190 2856 Бєлік С.С. вартість замовлення, згідно Вашого прайса і повідомити про це нашому менеджеру, зателефонувавши за номером 098-939-38-38.
4) Ми роздрукуємо заповнену Вами накладну і від Вашого імені відправимо товар покупцеві, будь-яким зручним для нього перевізником. Орієнтовна вартість доставки санок Новою Поштою 70-200 грн.

03 Грудня 2015

Возврат к списку