+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Димоходи / Одностінний димохід AISI304

Під час виробництва одноконтурних димоходів «Vitan» використовується неіржавка сталь марок AISI 304 і AISI 430.

Одноконтурні системи зазвичай використовуються для прокладання димоходу всередині приміщення або як вставки в наявні цегляні димоходи. Сучасне опалювальне обладнання не можна підключати безпосередньо до цегляних димоходів, тому що велика площа перерізу, осідання сажі та значний аеродинамічний опір роблять зовсім не ефективною роботу теплогенерувального апарата. А значна кількість конденсату призводить до того, що корозія всього за кілька місяців руйнує цегляний димохід.

 

Під час виробництва одностінних димоходів «Vitan» використовується неіржавка сталь марок AISI 304 і AISI 430. Усі матеріали сертифіковані.

 

Неіржавка сталь AISI 304 (ДСТУ 08Х18Н10) є універсальною й широко використовуваною порівняно з усіма марками неіржавкої сталі. Її хімічний склад, механічні властивості, зварюваність і опір корозії / окисленню забезпечують найкраще співвідношення ціна / якість під час виробництва димоходів.

 

Неіржавка сталь AISI 430 – покращений аналог сталі ДСТУ-12Х17. Її використовують у малоагресивних середовищах при температурі до +500 °С. Перевага цієї марки полягає в тому, що сталь чотирьохсотого ряду (за класифікацією AISI) порівняно з марками трьохсотого ряду, які містять молібден, коштує значно дешевше.

 

Підбір матеріалу, з якого виготовлений димохід, потрібно доручати професійному монтажнику, який, на місці вивчивши характеристики опалювального обладнання та інші умови експлуатації, допоможе Вам зробити правильний вибір.